İSTANBUL SOBA KİRALA / SATIN AL

İletişim:

0 537 494 85 65

İstanbul ili piramit soba ve palmiye soba açık alan tüplü soba ısıtıcı kiralama hizmeti veren ve Türkiye geneli soba satışı yapan  firmamıza hoş geldiniz.

İstanbul soba kiralama ve satışı hizmetlerimiz:

İstanbul Palmiye Soba Kiralama / Mantar Soba Kiralama

Havalar serinlemeye başladı, sonbahar ve kışın da açık alan organizasyonlarınıza devam etmek, evinizin bahçesinde veya terasta serin havaları da keyifle geçirmek istiyorsanız dış mekan ısıtıcıları tam size göre. Palmiye sobalar veya mantar sobalar, hem en şık etkinliklerinizde bile mekanın görünümüne uyum sağlayacak, hem de taşınabilir ve pratik oluşuyla sizler için kolay kullanım sağlayacaktır.

Palmiye soba diğer adı ile mantar soba veya şapkalı soba olarak isimlendirilen tüplü sobalar kolay kullanımı, taşınabilmesi ve 30 m2 alan ısıtma kapasitesi ile cafe, bahçe, restoran gibi alanların ve organizasyon ların vazgeçilmezi olmuştur. 360 derece alan ısıtma kapasitesi ve düşük tüp tüketimi ile en ucuz ısınma yöntemi olmuştur.İstanbul palmiye soba kiralama hizmeti veren firmamız dan en ucuz uygun fiyatlar ile palmiye soba kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Popüler açık alan ısıtıcılarından olan palmiye ısıtıcılar ile mantar ısıtıcılar, tercihinize göre ister işletmeniz için cafe ısıtıcıları, ister eviniz veya bahçeniz için bahçe ısıtıcıları gibi farklı kullanım olanakları sağlıyor. Tüple çalışan ve yapısı itibariyle ısıyı yukarı değil çevresine yayan palmiye sobalar ile mantar ısıtıcılar sayesinde serin havalarda bile hem güvenli hem de konforlu vakit geçirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini esas alan ve alanında lider konumda bulunan İstanbul Soba olarak sizler için TSE belgeli palmiye soba ve mantar soba kiralaması yapmaktayız. Hem sizin için en uygun fiyatlı mantar ve palmiye sobaları beraber seçmek, hem de doğru tüplü ısıtıcıyı belirlememiz için bizimle iletişime geçin, sobanız ayağınıza gelsin. İstanbul'un tüm ilçelerine şirketimiz tarafından güvenli bir şekilde teslimat yapmaktayız. O halde vakit kaybetmeden, web sitemizde yer alan iletişim numaraları veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin; palmiye ve mantar ısıtıcınız ile kışı sıcak geçirin!

İstanbul ili Palmiye soba kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için hemen arayın!

İstanbul ili palmiye soba ısı şemsiyesi kiralamak için iletişim bilgisi:

İstanbul Palmiye Soba Kiralama

0 850 885 09 05

İstanbul Isı Şemsiyesi Palmiye Mantar Soba Satışı

0 850 885 13 65

İstanbul palmiye soba kiralama ve ısı şemsiyesi mantar soba fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefon numaramız:

0 537 494 85 65
 

İstanbul Palmiye Soba Satışı / Mantar Soba Fiyatları

Sonbahar ve kışı dışarıda da olsa ılık geçirmek istiyorsanız İstanbul Soba’nın palmiye sobaları ve mantar sobalarına mutlaka göz atmalısınız. İstanbul Soba’nın sunduğu bahçe ısıtıcıları ile restoran, kafe gibi işletmelerinizin dış mekanlarında veya evinizin bahçe ve teraslarında soğuğun sizi engellemesine izin vermeyin!

Palmiye soba lar diğer ismi ile mantar soba olarak bilinmektedir. Tepesinde bulunan şapkası sayesinde 360 derece ısıyı dağıtabilen özelliği ile tüm alanı ısıtma kapasitesi mevcuttur. Düşük tüp yakıt tüketimi ile vazgeçilmez ısınma yöntemi olmuştur.

İstanbul Soba dış mekan ısıtıcı sistemleri, açık hava organizasyonlarınızı yıl boyunca konforlu hale getirir. Şık görünümü ve taşınabilir özelliğiyle palmiye sobalar, adı gibi size yıl boyunca ılık dış alan aktiviteleri vadediyor. Biçimleri itibariyle ısıyı çevrede oturanlara eşit biçimde yayarak konforlu ve güvenli bir atmosfer sunan mantar sobalar ve palmiye ısıtıcılar sayesinde, soğuk havalarda bile eğlenceyi içeri taşımanıza gerek yok!

İstanbul Soba olarak TSE belgeli güvenilir ürünlerimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile sizin için ideal dış mekan ısıtma sistemlerini sunmaktayız. Modern teknolojinin nimetlerinden yararlanmak ve kışı hem sıcak hem de güvenli geçirmek için siz de mantar ısıtıcılar ve palmiye sobalar ile tanışın. Palmiye sobası satın almak için e-posta adresimiz ve telefonumuz yoluyla bizimle iletişime geçin, sizin için en doğru dış mekan ısıtıcısını birlikte seçelim. ısı piramidi ihtiyacınız

Eğer ucuz fiyat ile toptan veya perakende satılık palmiye ısıtıcısı arayışındaysanız, internet sitemizdeki tüplü sobaları incelemenizde fayda var. Daha detaylı bilgi için mutlaka bizi arayın, uygun fiyatlı palmiye sobanız ve mantar sobanızı birlikte seçelim. Bütçenize uygun palmiye soba fiyatları konusunda destek almak için bizi arayın. Satın aldığınız sobaları, İstanbul’daki tüm ilçeler için adresinize teslim ediyoruz.

Palmiye Soba Teknik Özellikleri

Satışını yaptığımız palmiye soba teknik özellikleri

FREEPOINT ISI ŞEMSİYESİ AÇIK ALAN ISITICI PALMİYE SOBA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Isı Şemsiyesi Boyutları

Kabin Çapı: 460 mm

Reflektör Çapı: 813 mm

Yükseklik: 2240 mm

Ağırlık: 18,5 kg

Gaz Tüketim: Min 450 gr Max 870 gr / saat

Kullanılan Tüp: 12 kg uzun tüp

Güç: Min 5 kW Max 13 kW

Ateşleme: Elektronik

Güvenlik: Devrilme Sensörü , Emniyet Ventili

Yakıt: LPG

Dedantör:  30 mbar – 1.0 kg/h

İstanbul ili palmiye soba ısı piramidi satın almak için iletişim bilgisi:

İstanbul Palmiye Soba Satışı

0 850 885 09 05

İstanbul Isı Şemsiyesi Mantar Soba Satışı

0 850 885 13 65

İstanbul palmiye soba satın almak ve ısı şemsiyesi mantar soba fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefon numaramız:

0 537 494 85 65
 

Piramit Soba Kiralama / Isı Piramidi Kiralama

Piramit sobalar modern ve şık tasarımlarının yanı sıra rahat bir kullanım sağlaması nedeniyle çok sık tercih edilen açık alan ısıtma sistemleridir. Dış mekanlarınız için kaliteli bahçe ısıtıcıları mı arıyorsunuz? Yoksa ticari işletmeniz için en uygun kafe ısıtıcılarını mı araştırıyorsunuz? İster, herhangi bir tüplü soba arayışında olun, ister piramit sobaların konforunu daha önceden denemiş olun, size en uygun dış mekan ısıtma sistemini bulmanız için İstanbul Soba’ya mutlaka göz atın!

Isı piramidi, hem sıcak ışığı ve zarif görünüşüyle dekorasyonunuza uyum sağlar hem de fonksiyonel tasarımı sayesinde sıcaklığı en ekonomik biçimde çevreye dağıtır. Piramit ısıtıcı da denilen tüplü dış mekan ısıtıcıları her alana zarif bir şekilde adapte edilebilir. Eğer geçici bir dış mekan ısıtıcısı almanız gerekiyorsa, piramit soba kiralama için uygun fiyat ve güvenli kullanım sağlayan İstanbul Soba’yı tercih edin. Isı piramidi kiralama ve satış gibi farklı seçenekler sunan İstanbul Soba, ayrıca size en uygun dış mekan ısıtıcısını bulmanıza hızla yardımcı olur.

Modern ve lüks bir görünüm, aynı zamanda konforlu sıcaklık sağlayan piramit sobalarımızı inceleyin; bulunduğunuz il ve ilçe için en uygun gönderim seçeneklerini size sunalım. Dış mekan ısıtıcı fiyatları, nakliye ve kurulum aşaması ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için e-posta adreslerimiz ya da telefon yoluyla bize ulaşın; organizasyonlarınızda, kafe, restoran veya bahçenizde kış akşamlarının tadını çıkarın.

Freepoint ısı piramidi piramit sobaları kiralamak ve piramit soba fiyatlarını öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz.

İstanbul ili piramit soba ısı piramidi kiralamak için iletişim bilgisi:

İstanbul Piramit Soba Kiralama

0 850 885 09 05

İstanbul Isı Piramidi Kiralama Fiyatları

0 850 885 13 65

İstanbul piramit soba kiralama ve ısı piramidi fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefon numaramız:

0 537 494 85 65
 

Piramit Soba Satışı / Isı Piramidi Fiyatları

Firmamız dan satın alacağınız ısı piramidi sıfır kutu içerisinde teslim edilmektedir. Demonte halde teslim edilen piramit soba kurulumu oldukça basittir. Isı piramidi piramit soba kutusundan dedantr, tüp bağlantı hortumu ve tüm aparatları fabrika çıkışı bulunmaktadır. Kurulum şeması ile kolay bir şekilde kuracağınız ısı piramidi piramit sobalarınızı 12 kg uzun lpg tüp aldıktan sonra dedantörünü bağlayarak kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

LED PİRAMİT SOBA IŞIKLI ISI PİRAMİDİ SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

FREEPOINT ISI PİRAMİDİ AÇIK ALAN ISITICI PİRAMİT SOBA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Piramit Soba Isı Şemsiyesi Boyutları

Alt Tabla:486 mm * 486 mm

Yükseklik: 2240 mm

Ağırlık: 31 kg

Gaz Tüketim: Min 500 gr Max 870 gr / saat

Kullanılan Tüp: 12 kg uzun tüp – 12 kg şişman tüp

Güç: Min 5 kW Max 9,5 kW

Ateşleme: Elektronik

Güvenlik: Devrilme Sensörü , Emniyet Ventili

Yakıt: LPG

Dedantör:  30 mbar – 1.0 kg/h

Bizi arayın ve hemen piramit soba fiyat listemize göz atalım, böylece size özel çözümlere birlikte karar verelim.

Nakliye ve kurulum imkanlarımız için şimdi iletişime geçin!

Piramit soba ısı piramidi satın almak, piramit soba fiyatları, piramit soba teknik özellikleri hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

TÜRKİYE PİRAMİT SOBA İTHALATÇISI

Piramit soba satan firmaların tedarikçi firmasıyız.

 

Modern görünümlü, şık ve güvenilir piramit sobalar için doğru yerdesiniz. İstanbul Soba olarak, yılların deneyimi ve kalitesiyle piramit soba satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Kafeler, bahçe ve teraslar için en rahat ve estetik çözümlerden biri olan piramit sobaların neden bu denli popüler olduğuna şaşırmamalı! Hem güvenli bir dış mekan ısıtıcısı hem de ekonomik ve şık bir tüplü soba özelliğindeki piramit ısıtıcılar, gerek eviniz gerekse ticari mekanlarınız için ideal çözümü sunuyorlar.

Serin kış akşamları açık hava organizasyonlarınızı içeri taşımanız gerekmiyor! Isı piramitleri zarif görünüşlerinin yanında oldukça ekonomik bir ısıtma ve güvenli bir ortam sağlıyor. Bahçe ısıtıcısı ya da teras ısıtıcısı olarak da kullanabileceğiniz ısı piramidi, hem gözünüze hem de cebinize hitap edecek. Bizimle birlikte, dış mekan organizasyonlarınızda en doğru açık alan ısıtıcılarını seçmeniz için sizi İstanbul Soba kalitesini denemeye davet ediyoruz.

Piramit ısıtıcı satışı konusunda tecrübeli ve kaliteli hizmet sunan İstanbul Soba, bütçenize uygun seçenekler, nakliye ve kurulum desteği ile satış sonrası da sizin yanınızda. Hem tüplü sobanın ekonomik özelliği hem de son teknoloji ve tasarıma sahip donanımı ile İstanbul Soba’nın size sunduğu piramit soba seçeneklerinden biri size mutlaka hitap edecektir.

Bizi arayın ve hemen piramit soba fiyat listemize göz atalım, böylece size özel çözümlere birlikte karar verelim. Nakliye ve kurulum imkanlarımız için şimdi iletişime geçin!

 

İstanbul ili piramit soba ısı piramidi satın almak için iletişim bilgisi:

İstanbul Piramit Soba Satışı

0 850 885 09 05

İstanbul Isı Piramidi Fiyatları

0 850 885 13 65

İstanbul piramit soba kiralama ve ısı piramidi fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefon numaramız:

0 537 494 85 65
 

İstanbul Isı Şemsiyesi Tüplü Soba Kiralama

Isı şemsiyesi kiralama ve satışı konusunda yılların güvenilir adresi olan İstanbul Soba, siz müşterilerine deneyimi ve en ileri teknolojiyi birlikte sunuyor. Açık alan ısıtıcı kiralama seçeneklerini hem bütçenize hem de kullanım alanınıza en uygun şekilde tasarlayan İstanbul Soba ile çalışırken kendinizi profesyonel ellere teslim ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

Açık mekanlarda kışın da organizasyonlarınızı sürdürmek için dış mekan ısıtıcı arıyorsanız da; bahçe ısıtıcısı veya teras ısıtıcısı gibi evinize uygun bir sistem düşünüyorsanız da İstanbul Soba’da size uygun bir seçenek daima mevcut. Tercihinize uygun ısı şemsiyesi modellerini incelemek ve detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeter. Isı şemsiyesi fiyatları konusunda bütçenize ve kullanım şekline uygun seçeneklerimiz mevcut. Açık alan ısıtıcıları konusunda bir marka olan İstanbul Soba, size güvenli kullanım ve kalitenin garantisini veriyor. Açık hava etkinliklerinizi güzelleştirmek için riske girmeyin ve dış mekan şemsiye seçiminizi bizimle yapın.

Sadece günlük organizasyonlarınız için değil, kafe ısıtıcı gibi planlarınız için de İstanbul Soba’nın ısı şemsiyelerinde sizin için en iyisini birlikte seçelim. İstanbul içi nakliye ve kurulum imkanlarımızla yanınızdayız. Sizin için en uygun çözüm ısı şemsiyeleri mi yoksa dış mekan ısıtıcı ve tüplü ısıtıcı ürün listemizde yer alan başka seçenekler mi? Karar veremiyorsanız hemen bize ulaşın. Bize internet sitemizde yer alan e-posta adresi ya da telefon numarası yoluyla ulaşın, aklınızdaki soruları anında yanıtlayalım.

Neden Isı Şemsiyesi / Isı Piramidi Kiralamalıyım ?

Açık havadaki ısınma probleminize şık ve fonksiyonel bir çözüm mü arıyorsunuz? Isı şemsiyeleri tam size göre bir seçim olacaktır. Dış mekan ısıtıcıları kategorisinde ilk tercihlerden biri olarak karşımıza çıkan ısı şemsiyeleri, hem şık hem de pratik bir kullanım sağlıyor.

Türkiye'nin önde gelen açık alan ısıtma sistemleri şirketi olarak İstanbul Soba olarak, size en son teknolojiye sahip palmiye ısıtıcılarından, en yeni model mantar sobalara, ısı şemsiyeleri ve ısı piramitlerine kadar dış mekan ısıtıcı sistemleri konusunda pek çok farklı seçenek sunuyoruz. Zengin ürün listemizden en uygun ürünü, ısıtıcı kiralama ve satış seçeneklerini bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Siz kullanıcılarımız tarafından tercih edilmenin haklı gururunu yaşayan bir firma olarak, tüplü dış mekan ısıtıcıları satış ve kiralama konusunda; sizlere yalnızca en iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmak bizi de mutlu ediyor. Ev veya kafe gibi farklı türdeki mekanlarınız için açık alan ısıtma çözümleri arayışındaysanız, bugün hiç düşünmeden bizi arayın. İster evinizde bahçe veya teras keyfi yaparken serin akşamlarınızı ısıtmak isteyin, ister işlettiğiniz mekanda konuklarınızın açık alan ısıtıcıları ile gelen konfordan yararlanmasını hedefleyin, palmiye ve mantar soba, piramit soba veya ısı şemsiyesi seçeneklerimize mutlaka göz atmalısınız. İstanbul Soba olarak dış mekan ısıtıcıları satış ve kiralama konusunda size en uygun hizmeti sağlayacağımızdan kuşkunuz olmasın!

Tercih ettiğiniz açık alan ısıtıcısı gereksiniminizi tartışmak ve ihtiyaçlarınıza göre bütçenize en uygun çözümü sunmak için müşteri temsilcilerimizle telefon ya da e-posta ile hemen irtibat kurabilirsiniz.

 

İstanbul ili dış mekan açık alan ısıtıcı palmiye soba ve piramit soba kiralama hizmeti veren firmamız dan en ucuz uygun fiyatlar ile tüplü soba ısıtıcı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul ili Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan depolarımız ile sizlere tüm bölgeler için Piramit soba ve palmiye soba kiralama hizmeti vermekteyiz.

Piramit soba ve palmiye sobalar tüp ile çalışmaktadır ve açık alan ve tavanı yüksek kapalı alanlarda kullanıma uygundur. Isı piramidi ve ısı şemsiyesi kiralama hizmeti alarak organizasyonlarınız, cafe, bahçe, teras gibi tüm mekanlar için kullanarak kışın yaz keyfini sürdürebileceksiniz.

Dış mekan açık alan ısıtıcı sobalarımızı İstanbul ili ve Türkiye geneli kiralayan firmamız aynı zamanda ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

İstanbul ili piramit soba diğer adı ile ısı piramidi kiralama hizmeti almak için, dış mekan açık alan ısıtıcı kiralama hizmeti fiyat bilgisi almak için firmamız iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

 

Palmiye soba ve piramit soba arasında tercih yapar iken dikkat etmeniz gereken en önemli konu ürün kiralama fiyat bilgisi ve görsellik sunum önemi olmalıdır. Palmiye soba ve piramit soba lar aynı alan ısıtma kapasitesine sahiptir. Hava derecesine bağlı olarak 25-35 metrekare alan ısıtabilen sobalar görsellik ön planda olduğunda piramit sobaları tercih edebilirsiniz.

Palmiye soba ve ısı piramidi piramit sobalar 12kg lık ev tipi tüp ile çalışmaktadır. Firmamız dan kiralayacağınız sobaları tüp dahil ve hariç olarak kiralama fiyatı vermekteyiz.

Palmiye ve piramit ısıtıcı sobaları satın almak ister iseniz kutusunda sıfır olarak satışını yapmaktayız. Sobaları istediğiniz adrese kargolayabilir veya mağazalarımız dan satın alabilirsiniz. Sobaların tüp bağlantı dedantörü hediyemizdir. Kurulum şeması ile yarım saat içerisinde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz veya size en yakın servis bilgilerini alarak kurulum hizmeti isteyebilirsiniz.

Palmiye soba ve piramit sobaların satışını toptan ve perakende olarak yapıyoruz.

İstanbul Piramit Soba Isı Piramidi Kiralama

Piramit Dış Mekan Isıtıcıları, verimli oldukları kadar şıktır. İstanbul ili açık alan bahçe sobaları kiralama hizmeti veren firmamızın kiralama ve satışını gerçekleştirdiği Piramit Isıtıcılar, tüm açık hava organizasyonları, restoran - kafeler ve Türkiye genelinde modaya uygun ısınma biçiminin en önemlisidir.

Eğer bir Piramit Soba Isıtıcısının havalı ve göz alıcı olduğunu düşünüyorsanız, yeteneklerini ve işlevselliğini öğrenmek için şaşıracaksınız. 

Neden Piramit Soba Tercih Edilmeli:

İşte bazı önemli Piramit Isıtıcı özelliklerinin bir listesi:

Taşınabilir soba olması ve istediğiniz alanda kullanabilmeniz.

360 ° derece tatmin edici ılık ısı yayılır. Piramit yapısı itibari ile tüm çevreye ısı dağıtmasından dolayı tercih edilir.

12 kg lık tüp gazı ile işletilen tank, Piramit Isıtıcı kabini içinde güvenli bir şekilde gizlenmiştir. Piramit ısıtıcı dışında kablo ve tüp gözükmez böylece siz ısınırken görüntü kirliliği yaşamazsınız.

Alev ısının yaydığı cam, Quartz Cam yapılmış, 38.000 BTU şaşırtıcı derecede üretebilen özel olarak tasarlanmış bir cam tüp içinde yer almaktadır. Bu eşsiz cam türü inanılmaz derecede güçlü ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.

Piramit sobalar 35 m2 alan ısıtabilmektedir bu alan cafe, bahce, dış mekan, iç mekan için yeterlidir.

Isı piramidi, hem sıcak ışığı ve zarif görünüşüyle dekorasyonunuza uyum sağlar hem de fonksiyonel tasarımı sayesinde sıcaklığı en ekonomik biçimde çevreye dağıtır. Piramit ısıtıcı da denilen tüplü dış mekan ısıtıcıları her alana zarif bir şekilde adapte edilebilir. Eğer geçici bir dış mekan ısıtıcısı almanız gerekiyorsa, piramit soba kiralama için uygun fiyat ve güvenli kullanım sağlayan Piramit Soba’yı tercih edin. Isı piramidi kiralama ve satış gibi farklı seçenekler sunan Piramit Soba, ayrıca size en uygun dış mekan ısıtıcısını bulmanıza hızla yardımcı olur.

Modern ve lüks bir görünüm, aynı zamanda konforlu sıcaklık sağlayan piramit sobalarımızı inceleyin; bulunduğunuz il ve ilçe için en uygun gönderim seçeneklerini size sunalım. Dış mekan ısıtıcı fiyatları, nakliye ve kurulum aşaması ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için e-posta adreslerimiz ya da telefon yoluyla bize ulaşın; organizasyonlarınızda, kafe, restoran veya bahçenizde kış akşamlarının tadını çıkarın.

İstanbul ili palmiye ve piramit soba kiralama hizmeti veren ve soba satışı yapan firmamız dan Türkiye geneli soba kiralama hizmeti alabilir ve ürünleri satın alabilirsiniz.

ADANA, ADIYAMAN, AĞRI, AFYON, AKSARAY, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARDAHAN, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BARTIN, BATMAN, BAYBURT, BOLU, BURDUR, BURSA, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, DÜZCE, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZURUM, ERZİNCAN, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GÜMÜŞHANE, GİRESUN, HAKKARİ, HATAY, IĞDIR, KAHRAMANMARAŞ, KARABÜK, KARAMAN, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIBRIS, KIRIKKALE, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, KİLİS, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, MARDİN, MERSİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, OSMANİYE, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİNOP, SİVAS, SİİRT, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, UŞAK, VAN, YALOVA, YOZGAT, ISPARTA, İSTANBUL, İZMİR, İZMİT, ZONGULDAK, ŞANLIURFA, ŞIRNAK illeri soba kiralama hizmeti alabilir ve palmiye soba piramit soba satın alabilirsiniz.

 

İstanbul ili piramit soba ısı piramidi kiralamak için iletişim bilgisi:

İstanbul Piramit Soba Kiralama

0 850 885 09 05

İstanbul Isı Piramidi Satışı

0 850 885 13 65

İstanbul piramit soba kiralama ve ısı piramidi fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefon numaramız:

0 537 494 85 65

 

İSTANBUL MANTAR SOBA KİRALAMA / İSTANBUL / PALMİYE SOBA KİRALAMA / İSTANBUL ISI ŞEMSİYESİ KİRALAMA

Güneşin battıktan sonra son derece sıcak olan lüks propan gazlı teras ısıtıcılarından birini kullanarak güneşin battıktan sonra dış emkan ortamın ısınması için o sıcak akşamları uzatın ve 11kw'lik bir ısı elde edin. Oturma alanlarını ısıtmak için birçok restoran, cafe, bahçe, organizasyon yapan kişiler tarafından kullanılır. Ekstra ısı konfor düzeyindeki tüm farkı yaratabilir ve dış mekan fonksiyonlarından faydalanabilir. Şimdi siz de bu son derece verimli tüplü palmiye soba ısıtıcısından faydalanın, barbekü alanlarınız, partileriniz ve bahçeleriniz için ideal, en yüksek 11kw ayarlanabilir, radyan ısıyı ortaya çıkarın.

İstanbul ili palmiye soba kiralama hizmeti veren firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası için ısı şemsiyesini kapınıza kadar getiriyor ve içinizi ısıtıyor.

Palmiye soba diğer adı ile mantar sobalar şapkaları sayesinde ısıyı 360 derece dağıtarak tüm alanı ısıtabilmektedir.

İstanbul ili palmiye soba kiralama hizmeti veren firmamız dan tüp dahil ve hariç olarak günlük, haftalık ve sezonluk olarak ısı şemsiyesi kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul ili palmiye soba ısı şemsiyesi mantar soba  kiralamak için iletişim bilgisi:

İstanbul Palmiye Soba Kiralama

0 850 885 09 05

İstanbul Isı Şemsiyesi Palmiye Soba Satışı

0 850 885 13 65

İstanbul palmiye soba kiralama ve ısı şemsiyesi fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefon numaramız:

0 537 494 85 65

Palmiye Soba Teknik Özellikleri

 

Palmiye Soba Isıtıcılar

Taban: 20 inç Geniş, Kafes Tasarım Taban Kapağı

Boyutu: 93 inç yüksek w / 34 3/4 inç genişliğinde reflektör

Yakıt: Sıvı Petrol Gazı (LPG)

Isı Çıkışı: 40.000 BTU (11.7KW)

Çakmak: Piezo Elektrikli Ateşleme

Güvenlik:% 100 Emniyet Kapatma ile Verimli Brülör Sistemi

Brülör: Kontrollü Alev Emisyonlu Dökme Demir Levha

Valf: Ayarlanabilir, Robertshaw Yapımı, Kontrol Vanası

Isı Alanı: 30 m2 alana kadar Profesyonel Performans

 

Müşteri memnuniyetini esas alan ve alanında lider konumda bulunan Palmiye soba kiralama firmamız olarak sizler için TSE belgeli palmiye soba ve mantar soba kiralaması yapmaktayız. Hem sizin için en uygun fiyatlı mantar ve palmiye sobaları beraber seçmek, hem de doğru tüplü ısıtıcıyı belirlememiz için bizimle iletişime geçin, sobanız ayağınıza gelsin. Türkiye nin tüm ile ve tüm ilçelerine şirketimiz tarafından güvenli bir şekilde teslimat yapmaktayız. O halde vakit kaybetmeden, web sitemizde yer alan iletişim numaraları veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin; palmiye ve mantar ısıtıcınız ile kışı sıcak geçirin!

İstanbul Dış mekan ısıtıcı ve ısıtıcıları olarak toptan palmiye soba kiralama yada satışı hizmeti vermekteyiz. Mantar soba yada şemsiye soba olarak ısıtma ve ısıtıcı olarak dış mekanları ısıtıyoruz. palmiye soba kiralama ve satışı sitemize hoş geldiniz.

İstanbul Isıtıcı Palmiye soba kiralama için firmamız üzerinden en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Mutfak tipi 12 kg lık tüp ile çalışan bu ürün açık alan hava ısıtma çözümü olarak kesin etkili bir yöntemdir. Hava ısıtma çözümü olarak soğuk hava ısıtma çözümlerinde Palmiye mantar soba ısıtıcı bir etki yaparak soğuk havanın olumsuzluklarını asgari düzeye düşürmektedir.

İstanbul Isıtıcı Palmiye soba kiralama için firmamızdan en modern en güncel ürünlerin hizmetini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul genelinde palmiye soba kiralama, piramit soba kiralama hizmet verdiğimiz ilçeler alt kısımdadır. Piramit soba kiralamak ve satın almak, palmiye soba kiralamak ve satın almak istiyor iseniz İstanbul da hizmet verdiğimiz soba kiralama ve satış hizmet bölgelerimiz den destek alabilirsiniz.

 

 İstanbul Adalar

  İstanbul Arnavutköy

  İstanbul Ataşehir

  İstanbul Avcılar

  İstanbul Bağcılar

  İstanbul Bahçelievler

  İstanbul Bakırköy

 İstanbul Başakşehir

  İstanbul Bayrampaşa

  İstanbul Beşiktaş

  İstanbul Beykoz

  İstanbul Beylikdüzü

  İstanbul Beyoğlu

  İstanbul Büyükçekmece

  İstanbul Çatalca

  İstanbul Çekmeköy

  İstanbul Esenler

  İstanbul Esenyurt

 İstanbul Eyüp

  İstanbul Fatih

  İstanbul Gaziosmanpaşa

  İstanbul Güngören

  İstanbul Kadıköy

  İstanbul Kağıthane

  İstanbul Kartal

  İstanbul Küçükçekmece

  İstanbul Maltepe

  İstanbul Pendik

  İstanbul Sancaktepe

  İstanbul Sarıyer

  İstanbul Şile

  İstanbul Silivri

 İstanbul Şişli

  İstanbul Sultanbeyli

  İstanbul Sultangazi

  İstanbul Tuzla

  İstanbul Ümraniye

  İstanbul Üsküdar

  İstanbul Zeytinburnu

ilçeleri için piramit soba kiralama, ısı piramidi kiralama, ısı şemsiyesi kiralama, palmiye soba kiralama, mantar soba kiralama, dış mekan ortam bahçe cafe ısıtıcısı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul ili soba kiralama ve satışı yapıyoruz.

Hizmet Listemiz

 İstanbul Palmiye soba kiralama
 İstanbul Palmiye soba satışı
 İstanbul Mantar soba kiralama
 İstanbul Mantar soba satışı
 İstanbul Piramit soba kiralama
 İstanbul Piramit soba satışı
 İstanbul Dış mekan ısıtıcı soba
 İstanbul Bahçe sobası
 İstanbul Açık alan ısıtıcı soba
 İstanbul Tüplü ısıtıcı soba
 İstanbul Isı şemsiyesi kiralama
 İstanbul Palmiye soba çeşitleri
 İstanbul Kiralık soba modelleri
 İstanbul Kiralık soba fiyatı
 İstanbul Cafe sobası
 İstanbul Bahçe sobası
 İstanbul Dış mekan ısıtıcı soba
 İstanbul tüplü soba kiralama
 İstanbul kiralık mantar soba
 İstanbul Soba satışı
 İstanbul tüplü soba satışı
 İstanbul Açık alan ısıtıcı soba
 İstanbul Piramit tüplü soba
 İstanbul Şemsiye ısıtıcı soba çeşitleri

 

İstanbul İli Palmiye Soba Kiralama, Piramit Soba Kiralama İletişim Bilgileri

Genel Merkez: 0 850 885 13 65

Depo Bilgileri: 0 850 885 09 05

Cep Telefonumuz:

0 537 494 85 65

E-Mail

info@istanbulsoba.com

İstanbul ili kiralama hizmeti verdiğimiz açık alan dış mekan ısıtıcı palmiye soba ve ısı piramidi piramit soba görselleri:

İstanbul ili satışını yaptığımız ipragaz, aygaz ve diğer marka piramit soba, palmiye soba, ısı piramidi, ısı şemsiyesi, mantar soba dış mekan açık alan ısıtıcı soba görselleri,

İstanbul ili haricinde Türkiye geneli soba kiralama hizmeti veriyoruz ve palmiye soba ve piramit soba satışı yapıyoruz.

Türkiye geneli soba kiralama ve satışı depo iletişim bilgileri:

Ankara Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 312 429 02 19

İZMİR Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 13 65

İSTANBUL Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 09 05


GAZİANTEP
Palmiye / Piramit Soba Kiralama kiralama

0 850 885 19 89

KAYSERİ Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 20 19

ANTALYA Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 20 29

ESKİŞEHİR Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 13 65

KONYA Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 09 05

BURSA
Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 19 89

SAMSUN Isıtıcı soba kiralama

0 850 885 13 65

KOCAELİ Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 20 19

Antalya Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 20 29

MERSİN Palmiye / Piramit Soba Kiralama

0 850 885 09 05

www.istanbulsoba.com

 Ana Sayfamız